Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality: na další koncerty rádi zavítáme, takže kdokoliv by nás někde chtěl slyšet, nebo radši vidět &}(new smile by Maďa), pište, volejte a my rádi přijedem, i jako předkapela, ale nejradši jako pokapela :-D (myICQ: 327555368)
Pozor, Pozor! Achtung, achtung! Attention, please!

Připravujeme tydlencty koncíky:
Zatím jenom uvažujeme o koncertech v Lanžhotě (listopad) a Zlíně (únor)... nic není jistého!
Teď zkoušíme...
Máme volno :-D, ale rádi si zahrajeme... stačí napsat (327 555 368) nebo zavolat!


Aktuálně:

Týnec Hospoda u Didovů v pátek 14.12.2007 ve 20:00
Lidičky, bude to solo pro SFOBOM, tak se na nás pojďte podívat popít, pěkně posedíme všeci pokecáme. Budeme sedět spolu. Ááá když budete chtít, tak vám zahrajeme... určitě budete chtít... každopádně to bude parádní akcička... a budeme mít k sobě tak blízko jako v klubíku, ale ještě líp, protože to bude v parádní hospůdce... :)
Vemte někdo autíčko, vemte si do něho čtyři kamarády a jede se na koncert:)
Moc se na vás těšíme a vstupné? Samozřejmě zadarmiko:)

Historie:
Kovárna!!! ve 20:00, dne 7.12.2007 (pátek)
Obrazek
Zrovna, když bude chodit Mikuláš, čert a anděl... se přece nebudete nudit doma!


Omlouváme se za zrušení koncertu v Lanžhotě
, i my jsme z toho zklamaní, ale nevěšme hlavu - je tu další koncík Na Kovárně a o to víc se budeme snažit, abychom vám to vynahradili... tož očekáváme pořádné hradby fanoušků a nejenom my, ale i Dušani a MadlineKonceééért! Vlastně dva!

Lidičky, liďátka, fanoušci, fanouškyně, fanouščátka,

doufáme, že se Vám po nás stýská, a proto připravujeme dva nehorázné koncíky už jenom jeden, ale nevěšme hlavu... jeden nový zvláštní, takový jaký jsme ještě neměli a druhý menší komorní, ve kterém se vrátíme ke svým kořenům, každopádně se připravte na to, že oba budou i ten jeden bude zcela jinéý a zcela parádní!

1.Koncík: Lanžhot - velkoměsto Rocku! (1.12.2007)

Velký sál v Podlužanu pro nás skýtá obrovské možnosti! Obrovskou kapacitu a slušnou zvukovou kapacitu! Navíc blízoučko qvíčepu (reps. ke dvoum výčepům) spousta místa k sezení dole i na balkonku, paření nebo jenom postávání.

A hudba?

Krom nás přijedou takové přespolní břeclavské kapelky jako Dušan (břeclavská alternative-grungeová hvězda, která nesmí chybět na žádné akci - a kluci umí i přitvrdit a myslím, že to ukážou i tady), Madline (obrovští crossoveroví talenti), Chickens Underground (rockoví klasici, kteří opravdu umí), Za 10 8 5 (hosté, hvězda večera, Mikulovská kapelka v čele s Lukášem Michnou, na kterou se mega těšíme)

2. Koncík: Břeclav - Kovárna (7.12.2007)

Opět a zase skoro po půl roce "Sejdeme se Na Kovárně"! Pro nás je to návrat ke kořenům. Bude to kalba klubovštější, ale o to jiná a zajímavá.

Kapleky: Dušan, Madline, Chickens Underground, my a možná překvápko z Valtic, ale to teprve uvidíme... nechme se všichni překvapit!

A vsupné? Doufáme, že Vás nezrujnujeme. 50Kč. Nebo zrujnujeme? Napište nám... :D


Obrazek8.9.2007 a 22.9.2007, dvě zářijové soboty; Hospoda "Na Vodě" (48°46'57.7"N,16°52'59.82"E) mapa
náš třetí koncík, na kterém se zase vracíme zpátky ke "kořenům" do Břeclavi :-D a zase budeme hrát s Dušanama, protože nás to s něma strašně baví; akci jsme domluvili s náším společným beatmanagerem Frantou "Ozzym" Jankovičem a tudíž jemu díky ;-) "Díky Franto"; tak lidičky, dojdite, určitě to bude mazaná akce... Six fingers of bonbo monkey, Dušani, Madline, Izvěstný durak a Dušan pod hvězdnou oblohou a v sobotu 22.9.2007 dokonce bonus v podobě Final FictionObrazek 21.7.2007 ve 20:00; sobota; náš druhý koncert; v Týnci; v hospodě U Didovů; detaily dodáné, vstup zadara, jak jinak; a hlavně budou s náma hrát Dušani

Doprava: Každý kdo by chtěl jet autem a měl v káře nějaké to místečko a chtěl někoho svézt, tak napište dolů do komentářů (třeba zanechte i nějaký kontakt) a uvidíte, že se najde taky někdo, kdo bude chtít za nějaké drobné, nebo třeba jenom za cíga hodit ;-D


Obrazek 29.6.2007 ve 20:00; se odehrál náš první koncert na Kovárně; s kapelami: Dušan, Final Fiction, Chickens Underground; ve složení Džouzef, Oskar, Zbyněk a Patachon. (Detaily)FunClub

Zde se furt workuje ;-) Díky za trpělivost. Přeci se nepředřem... jsme češi.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Juliaasyg - Where can I find the Administration of sfobom.estranky.cz ??

3. 1. 2024 17:25

Where is the moderator??
This concerns advertising on your site.
Best regards.

martin r - Petrtovi

13. 8. 2008 10:28

Je to SUPER ani som nevedel že je to až tak dobre. Fakt Super

Frenkli Ozzy Jankovič - Dík za pozvání

26. 10. 2007 14:44

Budu se usilovně snažit, aby jsem se dostal za dobrou partou, poněvadž kde se hraje dobrý rokáček, tak tam je dobře. Zrovna dnes v 17.00 hod. vyrážíme s přáteli na koncert Nazareth, který se koná v Uherském Hradišti. Čest dobrému rocku a pozdrav dobrým rockerům. Ahooooj všem

Sfobomáci - Upřímnou soustrast Katapultům ;-(

26. 10. 2007 0:03

Kaťáci Na Vodě! Samozřejmě, že budeme držet všechny palce a pořád fandit této rockové legendě, i když jeden z nich už je tam nahoře v tom našem hudebním nebíčku...
Děkujeme mockrát Frenkli Ozzyikovi Jankoviči za Echo, i když takto smutné! Přestože to není zrovna nejlepší příležitost, ale i tak si tě dovolujeme pozvat na naše dva koncerty: Lanžhot - ve velkém sálu Podlužanu (1.12.2007) a Břeclav - "Na Kovárně" (7.12.2007)
Čest rocku!

Frenkli Ozzy Jankovič - Koncert "Kaťáci na Vodě"

23. 10. 2007 22:51

Oznamuji všem dobrým rockerům smutnou novinu, že se mě nepodařilo přemluvit Oldu, aby uskutečnil koncert Katapult v Břeclavi "Na Vodě". Na důkaz toho Vám všem zasílám jeho e-mail, který mě zaslal:
"Dobrý den,
děkuji za vaši nabídku, ale vzhledem
k úmrtí našeho bubeníka Tolji Kohouta /9.10.2007/
nemůžeme Vaši nabídku akceptovat.
Naše aktivity pro rok 2008 v současnosti řešíme.
Zachovejte nám přízeň, a držte nám palce .
Díky moc!
Olda Říha"

Jsem ale moc rád, že jsem to zkusil, a možná ještě není nic ztraceno. Jak Olda tvrdí "Zachovejte nám přízeň a držte nám palce". Proto prosím širokou rockovou veřejnost o vzdání té nejvyšší pocty dobrému bubeníkovi Katapult Tolji Kohouta, který náhle zemřel dne 9.10.2007.
Toljo měli jsme Tě rádi.
Zdraví Vás všechny beatmanager Frenkli Ozzy Jankovič

Patyzóne - For Frenkli Ozzy Jankovič

1. 10. 2007 19:58

Bylo nám poctou hrát na takovém koncíku a budem hrát rádi zase!
Franto, bylo nám líto, že jsi se nemohl zúčastnit, ale důležité je pořádně se uzdravit, aby jsi se mohl účastnit dalších pořádných rockových akcí.
A jestli dovolíš, tak by jsme tě rádi pozvali jako čestného hosta na další náš koncert, který se pravděpodobně bude konat někdy uprostřed listopadu a pravděpodobně v Lanžhotě, druhém hlavním městě rocku:D
S přáním úspěšného a dokonalého uzdravení, Tvůj SFOBOM ;-)

Frenkli Ozzy Jankovič - Koncert "Na Vodě"

29. 9. 2007 14:13

Bylo mi potěšením uspořádat tento koncert "Na Vodě" i když jsem byl ve špatné kondici a nemoh se ho osobně zúčastnit - komplikovaná operace prasklého apendixu. Doufám že na další kontík mě to vyjde. V současné době jsem v kontaktu s Oldou Říhou a připravuji příští "rock" další koncert s Kaťákama "Na Vodě". Doufejme že neodmítnou a přijedou se mrknout na krásné ženy a okusit dobré vínko na Moravu. Zdravím všechny příznivce dobré tvrdé muziky a obzvláště začínajícím kapelám přeji úžasný aplaus z obecenstva. Čussss a dobrý rock Váš beatmanager Frenkli Ozzy Jankovič

converse&seven - ojeee....

21. 9. 2007 20:05

kurva, dby aspon sem mohl(a) na ten vas koncik jit, to by bylo super, ale muj skurvyotec mi to zakazal.....mam vas moc rad(a)!!!!....miluju vas, ste best:D:D:D:D marina miluji vsichni:D:D

Lukina.....:) - Goood

9. 9. 2007 9:29

Koncert byl vážně good...!!!všichni byli suproví...hlavně fanoušci:D:Dne kecám SFOBOM a Macin byli supeeer...!!:-*